Ahoj, ja som Mia!

Môžme si tykať? Ahoj, ja som Mia!

Teda nie naozaj, no moje skutočné meno ti nepoviem. Nepotrebuješ ho vedieť ;)
A aj keď som si meno Mia Král (pod ktorým ma ty budeš poznať) vymyslela, musíš vedieť, že pomenúva skutočnú ženu. Brunetku okolo dvadsiatky žijúcu vo veľkomeste v dlhodobom vzťahu s mužom X., ktorému sa v posteli veľmi rada podriaďuje. 

Milujem sex. Milujem ho robiť, sledovať, hovoriť aj čítať o ňom... a s tebou sa tu budem deliť o moje zážitky, názory, postrehy, predstavy a aj skutočné či vymyslené príbehy.

xo Mia

Art Smoking GIF

Komentáre

 1. Ahoj Mio, diky za tenhle blog. Tvoje predstavy tak krasne rezonuji s mymi, ze v mych predstavach jsi ty ta brunetka, kterou jsem vzdy chtela potkat (a lizat). Právě jsem dočetla nove povidky a pak si to na gauci udelala, v moji fanrazii jsi byla ty a ja, velka postel, svetlo svíček, bublinky v hlave, vasnive bouřlivé polibky, doteky a my dve jsme se poznavaly plnymi dousky...a v te nejvasnivejsi chvili se k nam pridali naši partneři...piš dál...těším se

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, zlatíčko.
   To ma veľmi teší, som rada, že sa ti v mojich fantáziách páči. Dúfam, že si si užila. Idem práve do sprchy, budem na teba myslieť ♥ Do skorého videnia.
   xo Mia

   Odstrániť

Zverejnenie komentára