Poviedka: Dievča pre všetko, 1. časť

„Už je čas,“ pomyslela som si pri pohľade na nástenné hodiny ukazujúce pol desiatej. Pohľadom som rýchlo skontrolovala byt, veľkú otvorenú miestnosť rozdelenú na menšie časti len strategicky umiestneným nábytkom, a ponáhľala som sa do svojej izby hneď vedľa ich spálne. Vyzliekla som si uniformu v podobe krátkych čiernych šiat a zavesila ju do skrine. Čierne lodičky, ktoré boli súčasťou mojej rovnošaty, som si pripravila k posteli a išla som do kúpeľne.
S trasúcimi sa rukami som si vyzliekla podprsenku, nohavičky aj čierne samodržiace pančuchy, vlasy som si zopla do drdolu a pozrela som sa na seba do zrkadla. Rukami som sa chytila drevenej dosky pod umývadlom a nervózne som si zahryzla do spodnej pery. Dnes to bude prvý krát. O toto miesto som veľmi stála a chcela som spraviť všetko pre to, aby som obstála v dnešnej skúške.
Otvorila som vrchný šuflík skrinky pod umývadlom a neisto som odtiaľ vzala čierne saténové vrecúško, nie väčšie ako moja dlaň. V jeho vnútri som zacítila tvrdé obrysy kovového predmetu, ktorý ťažko buchol, keď som ho nešikovne položila vedľa umývadla.
„Toto budeš mať vždy, keď nás budeš čakať,“ spomenula som si na slová môjho budúceho šéfa a so spomienkou na to, ako sa vtedy vo mne všetko zovrelo, som vstúpila do sprchy. Pustila som vodu, nastavila som jej teplotu a slastne som privrela oči, keď mi prvé kvapky dopadli na kožu.

Do dlane som si naliala trochu gélu, starostlivo som ho napenila a dôkladne som si umyla celé telo.  Potom som chvíľku nehybne stála pod prúdom vody, ktorý zo mňa zmýval penu. Začala som sa dotýkať svojich pŕs, hladkala som ich a stláčala si bradavky. Pravou rukou som pomaly skĺzla po mokrej pokožke cez brucho a zastavila som sa v rozkroku. Dvomi prstami som si nahmatala klitoris a začala som po ňom jemne krúžiť. Prstami som pohybovala v kruhoch aj zo strany na stranu a po chvíli som si oba zasunula dnu. Nepamätám si, že by som bola niekedy taká vlhká. Odkedy som to robila naposledy síce ubehli celé mesiace, no pravdou je, že ma viac vzrušovala predstava toho, čo ma v ten večer čakalo.


Vedela som však, že ma už tlačí čas, preto som sa nespravila. Vypla som vodu a rýchlo som vyšla zo sprchy. Zo saténového vrecka pri umývadle som vytiahla análny šperk. Kovovú striebristo lesklú studenú vecičku s kamienkom na konci, ktorú som si musela vsunúť do zadku. Vedomie, že to musím spraviť, pretože to pán domu vyžaduje, mi spôsobovala mravčenie medzi nohami a pálenie v tvári.
Kým som bola ešte dosť uvoľnená zo sprchy a nedokončenej onanie, kľakla som si na podlahu a najprv som si ho zasunula do kundičky, aby sa lepšie kĺzal. Niekoľkokrát som ho povytiahla a zasa vrátila, na jednej strane preto, že mi to bolo príjemné a na druhej preto, že som ho chcela trochu zohriať svojim teplom.
Doteraz som to nikdy nezažila. Nikdy mi nikto nič nestrčil do zadku. Preto som sa tak bála, no vedela som, že to chcem spraviť. Priložila som si vlhký a zohriaty hrot šperku k otvoru a skúsila som zatlačiť. Najprv veľmi jemne, pomaly a opatrne. Cítila som, že si pomaly nachádza cestičku. Snažila som sa byť čo najviac uvoľnená a pokojná, no cítila som, ako mi od vzrušenia a nedočkavosti horí tvár a nad hornou perou mi vystúpili kvapôčky potu. Zatlačila som viac. Šperk mi veľmi jemne a plynulo rozťahoval dierku. Nebolelo to, ten tlak sa mi páčil a nachádzala som v ňom úplne nový druh uspokojenia. A potom som ucítila, že je celý vo mne. Mala som veľmi zvláštny plný pocit a cítila som sa šťastná, pretože som úspešne zvládla ďalšiu časť mojej dnešnej skúšky.


Opatrne som vstala z podlahy kúpeľne, osušila som si spotenú tvár a v stoji skúsila šperk nahmatať medzi polkami. Bol tam a mňa to privádzalo do extázy. Pri chôdzi som cítila, že moje vzrušenie získalo podobu prirodzeného lubrikantu, ktorý zo mňa pomaly vytekal.
Prišla som k posteli, obula som si lodičky, vlasy som si opäť rozpustila a prehrabla rukou. Zhlboka som sa nadýchla a vyšla som von z izby. Vedela som, že ak všetko pôjde dobre, dnes sa do nej už nevrátim.

„O päť desať,“ zašepkala som pre seba pri pohľade na hodiny. Roztraseným krokom som zamierila k vchodovým dverám a zastala si dva metre pred nimi. Otočila som sa im chrbtom a pomaly som si kľakla.
„Rozkročíš nohy a hlavu si oprieš o hánky,“ spomenula som si na jeho slová. Spravila som to najlepšie, ako som vedela. Kolená na tvrdej zemi ďaleko od seba, čelo opreté o ruky, moja vagína a zadok s análnym šperkom smerujúce priamo na vchod. Dych sa mi chvel a silné údery srdca som cítila až v krku. Čas sa vliekol a posledné minúty sa zdali byť nekonečné. Všetku moju nedočkavosť a nervozitu vystriedalo neovládateľné vzrušenie vo chvíli, keď som začula kľúč v zámke.
Pomedzi rozkročené nohy som videla, že obaja vošli dnu. On mal obuté elegantné čierne poltopánky, ktorých sa dotýkal lem tmavomodrých oblekových nohavíc. Ona mala červené zamatové lodičky na ihlovom podpätku a nylonové pančušky vo farbe kože. Na krátku chvíľu sa zastavili, no hneď ako sa za nimi zavreli dvere, prešli okolo mňa, akoby som tam ani nebola. Jemný vánok, ktorý ich nasledoval mi provokatívne pohladil moju vlhkú mušličku a s každým úderom jej podpätku o podlahu som cítila, ako mi udiera tep v hrudi i na spánkoch.
„O byt sa postarala výborne, čo povieš?“ Mala nádherný hlas. Ani vysoký, ani príliš hlboký a trochu zastrený.
„Mhm,“ zareagoval zamyslene jej muž, ako by si tým nebol úplne istý a potreboval čas na premyslenie. Robila som, čo bolo v mojich silách. Vedela som, že mojou dennou prácou bude starostlivosť o domácnosť, upratovanie, varenie, nákup potravín alebo rôzne pochôdzky kvôli pošte či čistiarni. Dala som si záležať na každom jednom detaile a všetko som po sebe niekoľkokrát skontrolovala. „Áno. Áno, je to v poriadku,“ počula som ako po krátkej odmlke odsúhlasil tvrenie svojej ženy.
„Dievča, poď sem!“ Zvolal rázne, no celkom milo. Zdvihla som hlavu, pomaly som sa postavila a kráčala za ním na biely gauč.

Pokračovanie nabudúce...

Komentáre