Poviedka: Dievča pre všetko, 2. časť

Bol úplne pokojný, akoby to robil každý deň. Zato ja som sa chvela a po celom tele som mala husiu kožu. Kým som k nemu kráčala, sledovala som jeho pohľad, i keď som sa chcela obzrieť po miestnosti, kam sa stratila Andrea. Lačne si ma prezeral zhora nadol, pohľadom sa pristavil na mojich stvrdnutých bradavkách a potom pokračoval nižšie, až sa zastavil priamo TAM. Zastala som pred ním.
„Otoč sa a kľakni si,“ povedal sucho, kým vytvoril priestor medzi svojimi kolenami. Spravila som, čo mi povedal a trpezlivo som čakala na ďalšie rozkazy. „Zdvihni zadok.“ Rýchlo som sa uložila do pozície, v ktorej som ich ešte pred chvíľou čakala. Počula som, ako sa pohol a v tom momente som prvý krát zacítila jeho dotyk. Zadržala som dych. Dotkol sa ma jediným prstom tam, kde končí chrbtica a pomaly ho posúval nadol ku kovovému kolíku. Prešiel po ňom, končekom prsta sledoval trajektóriu mojich intímnych partií a ja som cítila, ako sa mu prst ľahko kĺže pomedzi moje pysky. Na klitorise na chvíľu spomalil, jemne zakrúžil a odtiahol ruku. Konečne som vydýchla. 
„Chceš viac?“ Takmer tie slová zašepkal.
„Á-áno,“ vo svojom hlase som počula nedočkavosť a neovládateľnú túžbu. „Prosím, pane,“ vyslovila som.
„Dobré dievča,“ odpovedal spokojne a medzi palec a ukazovák uchopil kamienok na konci kolíka. Potiahol a ja som vzdychla. „Ššššš. Musíš byť potichu, rozumieš?“ spýtal sa ma nežne a ja som prikývla. Do otvoru mi miesto kolíka vsunul prst a párkrát ho vytiahol a opäť zasunul dnu. Pridal k nemu ďalší a pomaly zrýchľoval. Nikdy predtým som to nezažila, no milovala som to a milovala som jeho preto, že mi to robí. Tak veľmi som sa sústredila na moju rozkoš, že som vôbec nepočula, kedy sa Andrea vrátila. Zastala predo mnou a ja som videla špičky jej bosých nôh.


Čupla si na zem, pohladila mi vlasy a dlaňou mi prešla po tvári. Zadok pomaly spustila na zem a sadla si predo mňa s rozkročenými nohami. Pomaly sa po zemi posúvala bližšie k mojej tvári, až kým sa mi svojou mušličkou zľahka nedotkla pier. „Môžeš začať,“ povedala svojim nádherným zastreným hlasom. Dala som jej bozk na klitoris a rýchlo som si oblizla pery. Bola vlhká a slaná. Chutila mi. Vzala som jej klitoris medzi pery, potom som ho opatrne okúsila jazykom. Lízala a bozkávala som jej božskú vagínu, nevedela som sa jej nabažiť a pritom som vnímala všetko, čo mi robil jej muž. Trvalo to niekoľko minút, keď on zrazu prestal.
Počula som kovový zvuk opasku, zips a Andreu ako mi hovorí: „Vyfajči ho!“ Odtrhla som svoje ústa od jej pyskov a otočila sa tvárou k Richardovi. V dlani zvieral svoj penis - veľký a krásny penis - na ktorý som sa chvíľu obdivne pozerala. Vedel, že sa mi páči a robilo mu to dobre.
„Poď,“ rozkázal a ja som už ani chvíľku neváhala. Chytila som do ruky jeho koreň a žaluď som obomkla perami. Hlavou som pohybovala hore-dolu, pričom som vnímala jeho tvar a jazykom som skúmala jeho horkastú chuť. 
Andrea si ľahla podo mňa, hlavu mi zasunula medzi rozkročené nohy a začala mi oplácať to, čo som jej pred minútou robila ja. Po chvíľke odtiahla tvár, hlavou sa oprela o podlahu a začala sa ma dotýkať prstami. Hladila mi pysky, krúžila bruškami prstov na klitorise, objavovala moje záhyby. Dva prsty mi zasunula dnu a začala nimi pohybovať tam a späť. Už budem, už budem, znelo mi v hlave, kým som mala plné ústa jeho pevnej pulzujúcej erekcie a moje lono horelo. „To stačí,“ zavelil hlas podo mnou. 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt cock lick gif

Andrea vstala a Richard mi už nedovolil pokračovať. Zdvihla som pohľad k jeho očiam, oblizla si pery a čakala. V jeho očiach som videla, že presne vie, čo sa bude diať ďalej. Andrea si kľakla na sedačku vedľa neho, vyšpúlila zadok a dlhé blond vlasy sa jej rozprestreli po chrbte. Richard mi pohľadom naznačil, aby som spravila to isté.
Keď som bola vo vhodnej polohe, pozrela som sa na Andreu. Konečne som jej videla do tváre. Mala asi tridsať, prekrásnu pleť, jasnomodré oči s dlhými mihalnicami a plné pery. Bola prekrásna. Usmiala sa na mňa, naklonila sa bližšie ku mne a začala ma bozkávať. Pritom som cítila, ako do mňa Richard vniká. Robil to nežne, opatrne ho do mňa vsúval a pomaly ma roztváral. Bol veľmi veľký a ja som vedela, že sa do mňa celý nezmestí. Keď sa špičkou dotkol môjho krčka, na pár sekúnd naň zatlačil a potom zo mňa celý penis vytiahol.
Musel byť odo mňa celý mokrý a klzký a ja som dúfala, že to celé spraví znovu, no on držiac ma za zadok sa pohol o pol kroka doľava a celý svoj kokot surovo vrazil do Andrei. Okamžite prestala s bozkávaním, od rozkoše zažmúrila zavreté oči a vzdychla. Z nej ho nevytiahol. Šukal ju a ona vzdychala.


Nenormálne ma to vzrušovalo a cítila som neodolateľné nutkanie hrať sa jej s prsiami. Trochu som sa pootočila a opatrne sa jej začala dotýkať. Stlačila som jej pravú bradavku a hrala sa s ňou medzi prstami, až kým nebola úplne tvrdá. Zopakovala som to aj s druhou a keď boli obe v pozore, uvedomila som si aké dokonale tvarované a pevné sú jej prsia.
Ani som sa nenazdala a Richard z nej konečne vytiahol svoj penis, ktorý teraz surovo vrazil do mňa. Držal mi boky a zúrivo ma klátil. Vedela som, že už bude a vedela som, že budem ja. Zarývala som nechty do hlavovej opierky, hrýzla si predlaktie a do prstov na nohách som dostávala kŕče. A vtedy ho vytiahol. Neudržala som sa a zúfalo som zakňučala. „Cu-cu-cu,“ zacmukala na mňa Andrea, aby ma upozornila na chybu.
Podišla bližšie ku mne a tlakom na rameno mi naznačila, aby som si ľahla na chrbát. Automaticky som rozkročila nohy bez toho, aby som vedela, čo sa bude diať ďalej. Andrea si kľakla krížom nad mojou šuškou, dotkla sa jej tou svojou a začala rytmicky hýbať panvou. Začala som robiť to isté a počula som, ako naše vlhké mušličky potichúčky mlaskajú, kým sa o seba trú.
Otvorila som oči a videla som Andreinu tvár v slastnej strnulosti, Richarda ako pri nás stojí, vzrušene sa na nás pozerá, počúva tú vlhkú symfóniu a robí si dobre. Zavrela som oči a vychutnávala si toto spojenie, keď som zacítila na pokožke prúd horúceho semena. Hneď potom odišiel. Andrea rukou zotrela to, čo mi pristálo na prsiach a utrela to do svojho klitorisu. Zvýšila tempo a keď na mne videla, že sa blížim k orgazmu, spolu so svojim vlastným vzdychom vydýchla aj to oslobodzujúce slovíčko: „Môžeš.“


Tých päť písmen akoby bolo spúšťačom toho najsilnejšieho orgazmu, aký som kedy zažila. Žiadny muž ma doteraz nespravil tak ako ona. Nahlas som vzdychala, dvíhala som panvu a neprestávala som sa o ňu otierať, až kým sa tiež nespravila.
Vzdialila sa, postavila sa vedľa sedačky a s úsmevom natiahla ruku s dlhými nechtami ku mne so slovami: „Si prijatá. Poď, teraz si ťa umyjem.“

Komentáre