Dildo Wishlist

Ahoj.

Viem, že snívaš a chceš skúsiť veľa vecí. Ja tiež.
S X. sme mali a máme niekoľko hračiek. Ja ich mám rada. Páči sa mi, keď mi do kundičky či análu niečo zasúva a nemusia to byť vždy len prsty alebo penis. Ježiši, len si to predstav, to by bola príšerná nuda!
Je ale zopár krásavcov, ktorý mi v mojej zbierke veľmi chýbajú a chcem ich ukázať aj tebe. Možno sa ti tiež zapáčia.1
Som zaťažená na žaluď a tento krásavec ho má ultrakrásny na obidvoch koncoch. Navyše by mi zabezpečil dvojitý prienik. To ja rada.

2
Síce mám doma análny šperk, ale toto je vyslovene krása. Som šťastná, keď mám možnosť voľby, ale pri tomto by som sa len ťažko rozhodla, či chcem mať v zadku guličky alebo hladký kolík.

3
Toto je môj kráľ. O ňom snívam už roky, no vždy jeho kúpu kvôli niečomu odložím. Nevieš si predstaviť, aké obrazy sa mi vynárajú v hlave pri predstave, že ho dám do ruky X. a poviem mu, nech sa pohrá.

4
Fascinuje ma, aký je krásny. Úplne vidím, ako ma jeho väčšia časť zvnútra roztvára a ako kričím kvôli jeho výstupkom. Ten maličký by sa mi asi staral o klitoris. Alebo o zadok, ešte neviem.

5
So ženou som ešte nebola a nemyslím si, že tak skoro budem, ale rada by som bola pripravená. A vôbec sa nebojím toho, že by som ho poriadne nevyužila aj sama.

xo Mia

Komentáre