Poviedka: V bare

Nepoznám to tu. Nechodím sem. Nemám rada bary. Potrebovala som však vypadnúť niekam von spomedzi tých štyroch stien, ktoré mi každú minútu pripomínali, že v utorok, keď odchádzal, zavrel tie dvere naposledy. Nenávidím ho. Pijem, aby som ho prestala milovať. 
V hlave mi duní hlasná hudba, ktorá dokonale prekrýva moje kričiace myšlienky na to, ako mi robieval raňajky a bozkal ma na dobrú noc. S každým ďalším hltom postupne vytesňujem spomienky na to, ako voňal, akú mal hebkú pokožku a aký bol rozkošný, keď sa vždy ráno túlil v bezpečí môjho objatia. Nenávidím ho. Pijem, aby som ho nenávidela ešte viac.

Sedím vzadu a mám dobrý výhľad na celú miestnosť. Pri stole vedľa mňa sedí zaľúbený párik. Aj tak ju chce len ošukať. Vedľa pri spojených stolíkoch popíjajú dve nafintené sliepky, zazerajú okolo seba a nedočkavo kývu prekríženými nohami s lodičkami, v ktorých nevedia chodiť. Nečum! 
Oproti mne na druhej strane miestnosti sedia traja chlapi. Tesilové gate, drahé hodinky, viditeľne rednúce vlasy. Vedú smiešne povrchný rozhovor o počasí a autách, pričom je aj v tom hluku zreteľne počuť, ako im hučí v guliach.

Prezerám si všetky stoly, každého človeka vrátane personálu. Čítam z ich postoja, giest, mimiky. Prišli si zajebať. Čašníčka mi prináša ďalší pohárik, ktorý som si objednala mávnutím ruky. Pokladá mi pod neho papierový obrúsok, na ktorom vidím niečo napísané. „SEX?“ V snahe zistiť, o čo ide a kto to napísal, očami hľadám brunetku, ktorá predo mňa položila túto jednoznačnú správu. Pohľad sa mi zastaví za barom a stretne sa s jeho. Usmeje sa a ja v jeho očiach vidím, že autorom je on. Chvíľku sa na neho dívam prázdnym podnapitým pohľadom, potom siahnem do kabelky po pero a trasľavo napíšem pod jeho otázku: „Spýtaj sa o dva drinky.“ Za svoju správu kreslím žmurkajúceho smajlíka a srdiečko. 
Brunetka akoby čakala na signál, ktorým bolo položenie pera na stôl a uchopenie pohára. Ladne sa prešmykla popri mne, nenápadne vzala obrúsok a cestou k tým trom nadržaným kravaťákom s Rolexkami ho položila na bar. 
On vzal obrúsok z pultu, rýchlo rozlúštil moje krivoľaké písmo a pozrel na mňa. Ľahký úškrn na jeho perách a nebezpečná iskra v očiach mi prezradili, že sa mu už nevyhnem. Ani nechcem. 

Jeden z troch chlapíkov sa vybral posadiť k stolíkom so zazerajúcimi dievčatami, ktoré ho ochotne prijali medzi sebou aj s jeho pupkom a teraz za afektovane rehocú na všetkom, čo povie. Objednáme si. Hahahaha. Ako sa máte? Hahahaha. Piče.
Dopíjam a v momente mám na stole nový pohár. Dvíham ho k ústam a hypnotizujem barmana pohľadom. Je v ňom niečo divoké a nespútané, je ako hladné zviera pripravené nemilosrdne sa vrhnúť na svoju korisť. Chcem ťa. Pohár vypijem na ex. Na ex! A na barmana! Na vaše, chlapci!
Brunetka mi o pár minút priniesla nový. Posledný, Ema! S týmto sa  rozhodne ponáhľať nebudem. Dlhé minúty ho ignorujem, no cítim, že zo mňa nespúšťa oči. Prezerá si ma zhora nadol a zdola nahor. Ja zatiaľ pozorujem stôl s dvomi chlapíkmi, na ktorých sa vysral ich najtučnejší a najplešatejší kamoš. Práve k nim prišli dve dievčatá. Štetky. Gentlemrdi im pomáhajú z kabátikov a usádzajú ich medzi seba. Je to hra s vopred dohodnutými pravidlami. Oni zabudnú na to, že tí dvaja sú nechutní, roztiahnu im nohy na zadnom sedadle ich nalešteného báva a oni im za to poskytnú životnú istotu na najbližší týždeň.

Odpíjam z pohára. Pozerám sa ako sa mu dvíha hruď a otáčam si kresielko jeho smerom. Dvihnem jedno obočie a zhlboka sa nadýchnem. Povytiahnem si mini a dovolím mu zistiť, že som nohavičky nechala doma. Pozerá mi na nahé lono, potom do očí, opäť dolu a zasa do očí. Na krku mu navre žila a ja viem, že mu už tvrdne kokot. Nervózne ustúpi o krok dozadu, zatne čeľusť, vráti sa späť a očami pátra po mojej vlhkej kunde. Smola. Sedím s prekríženými nohami a pijem. Hlt za hltom viem, že chcem ten kokot v sebe. Hneď!
Kopnem do seba zvyšok drinku. Pozriem naňho, zložím nohu a vstanem. Držím jeho pohľad svojim a približujem sa k masívnemu baru. Prechádzam okolo, no naznačím mu, aby išiel za mnou, ak ma chce pojebať. Otáčam sa mu chrbtom, smerujem na záchod a viem, že je tri kroky za mnou. Zaostáva schválne, pretože mu predvádzam riť, ktorú bude o chvíľu nakladať v kabínke.

Vchádzam na pánske. Dvere sa za mnou zavrú a hneď zasa otvoria. Konečne ho vidím pod normálnymi žiarovkami. Je vysoký, štíhly a vyrysovaný. Má potetované ruky, krátke hnedé vlasy, ostré črty a oči takmer čierne z toho, ako má rozšírene zreničky.
Chľast mi stúpol do hlavy, som uvoľnená, no cítim strach. Je v ňom niečo, čo ma desí a zároveň neovládateľne priťahuje. Dívam sa naňho a ustupujem do kabínky. Držím mu otvorené dvere, srdce cítim až v krku, dych sa mi prehlbuje a šuška mi ešte viac vlhne. 
Chytá ma za pás a otáča ma. Silným tlakom medzi lopatky mi dáva jasne najavo, že sa mám prehnúť. Chytám sa rukami zavretej misy, na spánkoch mi pulzuje krv a celá tvár mi horí. Jednou rukou mi vyhŕňa sukňu, druhou si rozopína zips a vyťahuje svoj kár. Nepýta sa, nečaká. 
Asi sekundu žaluďom blúdi po mojom vlhkom mieste a hľadá otvor. Chytá ma za vlasy, rázne mi ho tam zasunie a ja cítim, že mi ju natrhol. Je obrovský, tvrdý a chce ma. Aj ja teba. Rýchlo do mňa búši a naráža vo mne až úplne na najhlbší koniec. Som ho plná, cítim a počujem ako mu o mňa plieskajú gule, vzdychám a prirážam oňho v jeho rytme. V podbrušku cítim orgazmické zovretie, ktoré z neho vysáva celú jeho dávku až do poslednej kvapky. Všetko je to moje. Utrie si ho do môjho stehna a než odíde z kabínky, povie: „Končím o tretej. Pitie je na mňa.“ Počkám ťa.


Komentáre

  1. Tuhle povidku jsem četla a uz je to par dni, ta atmosfera se mi zaryla do mysli, jako bych tam byla s tebou, jako bych to v ten moment prozivala ja. Citim do rukou chlad z zachodu, kterého se pridrzuju, do očí me oslnuje blikotajici zarivka nad hlavou, tah za vlasy ktery me nutí zaklonit hlavu a hlavne jak se do me tlaci ten potetovanej barman...

    Piš dál kočko :*

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára