Poviedka: Fanklub

„Ahoj, ty si Mia, však?“ Prekvapene som zdvihla pohľad od klávesnice notebooku. Najprv som uvidela  jej ruky zvierajúce operadlo stoličky naproti mne. Štíhly trup, krásne prsia bez podprsenky, jemne vystupujúce kľúčne kosti, krk so striebornou retiazkou a prekrásnu symetrickú tvár obklopenú orieškovohnedými vlasmi. Pomaly som prikývla: „Ahoj.“
„Ja som Tereza,“ povedala a natiahla ruku mojim smerom. „Nie si veľmi opatrná. Ale nám to nevadí,“ dodala, keď som jej stisla ruku na znak zoznámenia a krátkym pohybom hlavy mi naznačila, aby som sa obzrela. Pri stole za mnou sedeli ďalšie tri dievčatá. Mali dokonalý výhľad na môj monitor. A vďaka tomu ma spoznali. 
Keď som nad celým tým popoludním neskôr premýšľala, musela som sama pred sebou priznať, že som vlastne chcela, aby ma už konečne niekto spoznal a zdieľal moje tajomstvo. Usmiala som sa na ňu, prehodila si vlasy na chrbát a spýtala sa jej: „Nechcete si s priateľkami prisadnúť?“
„Och, veľmi rady! Milujeme tvoju prácu a bude nám potešením spoznať ťa.“ Rýchlo vybrebotala a odbehla k nim. Cítila som, ako sa červenám. Moju prácu?
„Nechcem sa baviť o blogu,“ uzemnila som ich v okamihu, keď sa posadili. „Vypijeme si na zoznámenie?“

Neviem, ako dlho sme tam sedeli. Možno pätnásť minút, možno päť hodín. Za ten čas som zistila, že ryšavka v čiernej priehľadnej blúzke je Laura a práve je čerstvo po rozchode. Černovláska s uhrančivým pohľadom je Kristína a ako bisexuálka má problém nájsť si plnohodnotný vzťah. Krehká blondínka je Barbara a dnes dala číslo „piatim či šiestim potenciálnym sponzorom“. Ale predovšetkým som zistila, že  Terezine nenápadné dotyky na mojom stehne pod stolom ma rozhodne nenechávali chladnou.
„Je tu nuda. Nejdeme ku mne? Krištof je odcestovaný.“ Nadhodila a aj keď sa pozerala na svoje tri kamarátky, vedela som, že otázku smeruje najmä mne. A ja som chcela ísť. Chcela som, aby sa tou rukou dostala vyššie. Aby sa ma dotýkala. Aby mi svojim jazykom prechádzala po celom tele. Chcela som ju bozkávať, milovať sa s ňou, chcela som ju mať nahú sama pre seba. Chytila som pod stolom jej ruku a položila si ju do rozkroku na znamenie súhlasu. Krátko a jemne mi cez nohavice stlačila moju nadržanú kundičku, prešla po nej prstami a vstala. Rýchlo som si zbalila veci a nasledovala ju a jej priateľky.

V aute som sedela vedľa nej. Rýchlo som vytiahla mobil a napísala správu pre X.: Prídem neskoro, spoznala som nové kamarátky. Celý čas sa sústredila na šoférovanie, nepovedala ani slovo. Tie tri sa v zadu veselo bavili, kým ja som si celý čas predstavovala len to, aké by to s ňou bolo. Ako vyzerá. Ako vonia. Ako chutí. Keď sme vystúpili z auta, prišla mi od X. odpoveď: Uži si. Potom mi porozprávaš. Usmiala som sa na displej a telefón som vypla. Svet pre mňa prestal existovať.
„Choďte do spálne, ja idem pripraviť niečo pod zub a skočím do sprchy,“ povedala tajomným tónom. Spýtavo som sa na ňu pozrela, no ona ma svojim pohľadom upokojila. Nasledovala som teda kroky Laury, Kristíny a Barbary do neveľkej miestnosti s tlmeným svetlom, kde bolo takmer všetko tmavosivé, okrem posteľných obliečok pod veľkým prehozom. Posadila som sa do stredu veľkej postele a snažila sa nadviazať na konverzáciu.
„Koľko si vravela, že....“ nestihla som dopovedať, pretože ma Barbara zastavila jemným, no ráznym „Šššš!“ Pochybovačne som privrela oči.
„Už sa nebudeme rozprávať, Mia,“ zašepkala mi do ucha Laura, ktorá si medzitým sadla vedľa mňa. „Teraz sa o teba postaráme tak, ako si to opisovala v svojich textoch,“ doplnila.
Zalapala som po dychu a moje lono zahorelo živočíšnou túžbou. V hlave sa mi okamžite zobrazila predstava sexu s týmito tromi kráskami a na Terezu som prestala myslieť. Chcela som ju viac než ich tri dokopy, no ona pri mne nebola. Ony áno. A chceli to rovnako, ako ja. 

Laura mi položila ruku na líce a otočila moju hlavu svojim smerom. Začala ma bozkávať, kým mi rozopínala blúzku. Kristína s Barbarou sa zatiaľ vyzliekli a išli pomôcť zo šiat aj nám. Laura im ale jasne naznačila, že sa teraz o mňa deliť nebude a ja som bola rada. Tiež som si ju chcela vyzliecť sama a vychutnať si pohľad na jej veľké prsia. 
Po tom, ako som sa chvíľu mohla nerušene venovať Lauriným bradavkám, vstala a uvoľnila svoje miesto Kristíne. Z druhej strany ku mne prišla Barbara a Laura sa teraz venovala jej. Hladkala jej prsia, Kristína zasa moje, ja jej a všetky sme boli dosť opatrné. Neistotu prelomila Barbara, ktorá mi jednou rukou naznačila, aby som rozkročila nohy a kým sa bozkávala s Laurou, dotýkala sa môjho klitorisu.Dievčatá mi venovali viac pozornosti ako jedna druhej a mne sa to páčilo. Na ten večer boli moje. Tri krásne nahé ženy pripravené postarať sa o mňa a naplniť všetky moje predstavy. A ja som sa chcela starať o nich. Bozkávali sme sa, lízali si navzájom mušličky, sali si bradavky, hladkali sa. 
Ochutnala som všetky tri, každá chutila inak a všetky tri sa mi páčili. A oni potom ochutnali mňa. Po jednej aj vo dvojiciach, bozkávali sa a pritom mi lízali klitoris. Jedna ma prstovala, druhá ju lízala a tretiu som lízala a prstovala ja. Potom predo mnou kľačali s vyšpúlenými buchtičkami a ja som ich striedala. Chvíľu som prstovala seba, potom som tie prsty dopriala aj im, pekne jednej po druhej. Splývali sme spolu a zdieľali sme sa navzájom.

„Pridržte mi ju,“ povedala veselo Barbara, pričom prudko vstala z postele, rozsvietila svetlo a otvorila zásuvku v komode pri dverách. Otočila sa na nás so šťastným úsmevom držiac v ruke dlhé ružové dildo s dvomi koncami.
„Vieš, že by sme nemali. Teri si želala...“ začala Laura, kým mi ľavé stehno pritlačila k trupu. Kristína na druhej strane spravila to isté, čím mi dokonale roztiahli nohy a otvorili mi kundičku, pripravenú na čokoľvek, čo s ňou Barbara chcela spraviť.
„...mať ju pre seba, viem. Veď sa nedotkneme.“ Spokojne odvetila Barbara. Kolenačky prišla ku mne, z úst vypustila sliny priamo na moju mušličku a zasunula do nej jeden koniec dilda. Otočila sa chrbtom a druhý koniec zasunula do seba. Čo si Teri želala? Moja myseľ sa opäť na pár sekúnd vrátila k jej dotykom. Dlho tam však nevydržala, pretože to, čo so mnou Barbara robila, úplne ovládlo moje myšlienky. Sústredila som sa len na príjemné nárazy dilda v mojom vnútri a jej šťavnatú broskynku, ktorá mi vzdialene spôsobovala rozkoš. Po chvíli sa vymenili. Barbara ma držala a Laura pumpovala zadkom. Ohnivé vlasy jej divoko poletovali na všetky strany. Bola tvrdšia a rýchlejšia ako Barbara.
„Už budem, už budem...“ kričala som a pomáhala si rukou na klitorise.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt double dildo gif

Laura náhle prestala. Odtiahla sa, vytiahla zo mňa dildo, Kristína a Barbara mi pustili nohy.
„Ďakujem, krásky,“ začula som Terezin hlas a srdce mi poskočilo. „Už sa o ňu postarám sama.“ Dievčatá si pozbierali šaty, usmiali sa na mňa na pozdrav a odišli z miestnosti.
„Aké to bolo?“ V rukách držala podnos s ovocím a šampanským, oblečený mala saténový župan, dlhé vlasy mala rozpustené a vyzerala spokojne.
„Skvelé,“ odpovedala som úprimne. „Ale s tebou by to bolo lepšie.“ Už som sa nechcela hrať na náznaky. Musela vedieť, že po nej túžim.
„Ja viem,“ povedala, „aj ja ťa chcem. Najprv si ťa ale nakŕmim.“ S podnosu, ktorý položila vedľa postele, vzala malinu a vložila si ju medzi pery. Priblížila sa tvárou ku mne a ja som sa na ňu vrhla. Jazykom som objavovala jej ústa a hľadala malinu. Keď som ju získala, rýchlo som ju zhltla a pokračovala vo vášnivom bozku. Tereza sa odtiahla.
„Ty asi nebudeš hladná, čo?“ Spýtala sa ma pobavene a rozviazala uzol, ktorý držal jej župan zavinutý. Pokrútila som hlavou a začala ju opäť bozkávať. Rukou som jej skĺzla z tváre cez ladnú šiju na hrudník, kde som jej krátko poláskala obe prsia a cez brucho som pokračovala medzi jej nohy, až kým som sa nedotkla chĺpkov.
„Viem, že máš rada vyholené,“ povedala, „chcela som, aby si si ma pamätala.“
„To budem.“
„Môžem ťa ochutnať?“ Prikývla som. „Ľahni si.“
Položila som sa na chrbát a pokrčila som kolená, ktoré som držala pri sebe. Chcela som, aby mi ich roztiahla ona. Jemne ma za nich chytila a opatrným tlakom ich od seba odtiahla.
„Je krásna. Denne som si ju predstavovalao je krajšia než v mojej hlave.“ Približovala s k nej tvárou a kým sa na ňu lačne prisala, stihla ešte vzdychnúť: „Konečne!“


Bozkávala ju svojimi plnými perami, lízala jazykom, nežne hrýzla. Ovoniavala a dotýkala sa jej a ja som bola na vrchole blaha.
„Teri?“ Zdvihla hlavu a zmätene na mňa pozrela. „Teraz som na rade ja.“ Usmiala sa a ľahla si na chrbát. Nevyholenú šušku som ešte nemala. No ani žiadnu, ktorá by bola vlhkejšia a chutnejšia ako Terezina. Nevedela som sa jej nabažiť. Vrátila som jej, čo mi robila ona, prstovala som ju a privlastnila si každý jej milimeter. Pomaly som sa bozkami vyšplhala k jej mäkkým prsiam, ktoré som stláčala k sebe a zabárala si medzi ne tvár. Vanilka. Prebozkávala som sa cez jej krk k tým perám, ktoré som tak veľmi chcela.
Vášeň medzi nami nemala hranice. Dotýkali sme sa rozpálenými telami, treli o seba pokožku, vzdychali a nedokázali sa od seba odtrhnúť. Raz som bola navrchu ja, potom Tereza.
„O tomto som snívala od tvojej prvej poviedky,“ roztiahla mi nohy a začala si otierať klitoris o môj.
„Šukaj ma! Šukaj!“ opakovala som dookola cez vzdychy. Zarývala som nechty do jej pokožky, priťahovala som si ju bližšie a bližšie, hýbala som panvou v jej rytme. Bola moja, len moja a nikoho iného. V ten večer mi patrila a mne došlo, že všetky tie anonymné komentáre a správy mi písala ona. A teraz mi robila všetko to, čo sme si spolu vysnívali.
„Mia, áno, Mia! Prosím...!“ Prevalila som ju na chrbát, zasunula do nej dva prsty a zvolila rýchle tempo. Pritom som lízala jej sladký klitoris, vychutnávala si posledné dúšky jej vzrušenia, keď mi pritlačila hlavu o svoje lono a naposledy zakričala moje meno: „MIA!“

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt clitoris tribbing gif

Súvisiaci obrázok

Ľahla som si vedľa nej. Hladila som jej prsia, bozkávala bradavky, občas som sa ukazovákom dotkla jej odhalených pyskov. A ona mojich. Rytmicky po nich krúžila končekmi prstov, zasúvala ich do mňa a prepracovala sa k ďalšej súloži.
„Nikdy sa ťa nedokážem nabažiť,“ povedala, než mi opäť perami obomkla  moju štrbinku. Ani ja teba.

Komentáre

 1. Mia, kde se muzu prihlasit do fanklubu? :) beru hned premiove členství...

  Protoze...

  ...te chci osahavat pod stolem

  ...po ceste na damsky te k sobe otočit a poprve te polibit v chodbe

  ...proplest svuj jazyk s tvym, jemne ho sat a potom ti zuby stisknout spodni ret

  ...chci citit tvoji muslicku az ti prsty zajedu do kalhotek cestou taxikem

  ...chci si s tebou dat panaka tequily a pak se vasnive libat pred barem plnym lidi ve dve rano

  ...chci tě v posteli

  ...chci ti to udelat

  Nech si o me zdat :*

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Stále dookola si čítam tvoje slová a predstavujem si nás spolu.

   Je to krásna predstava.

   xo M

   Odstrániť

Zverejnenie komentára