Poviedka: Záškoláci

Ako každý pondelok som mala so svojou triedou dvojhodinovku chémie. Lukáš, Marek a Kristián sa dnes po niekoľkých týždňoch konečne uráčili dostaviť na vyučovanie. Opäť bez akéhokoľvek potvrdenia o tom, kde boli posledný týždeň.
„Môžeš mi vysvetliť, kde si bol?!“ Mlčal a venoval mi jeden zo svojich drzých pohľadov, ktoré ma privádzali do šialenstva.
„A vy dvaja?“ Ticho. Pohľady bez emócií. Rezignovala som. Nemala som silu im po stý krát opakovať, aký im hrozí pojeb, keď budú chodiť za školu. Žiadne ospravedlnenky, žiadne vysvetlenie, rodičia o ničom nevedia a im trom je to úplne jedno. „Po škole u mňa v kabinete. A všetci traja!“ Posledné slová som kričala a zdôraznila som ich tresknutím triednej knihy v tvrdých doskách o katedru. Zvyšku mojich študentov sa v očiach zrkadlil strach, no oni traja tam mali len vzdor. Otočila som sa triede chrbtom, zhlboka som sa nadýchla, vlasy si prehrabla dlhými nechtami, aby mi nezavadzali v tvári a začala som písať kriedov na tabuľu.
„Dnešnou témou budú alkoholy. A nie, nebudeme hovoriť o vašom víkende.“ Päť alebo šesť študentov sa nervózne zasmialo...

Bolo pol tretej, sedela som vo svojom kabinete a opravovala minulotýždňové testy. Enzým je proteín, ktorý určuje rýchlosť chemickej reakcie. Správne. Enzymatické reakcie delíme na transferázy, hydrolázy, lyázy a ligázy. Chýbajú ti oxidoreduktázy a izomerázy, Kocianová. 
Pozriem na hodinky. Majú desať minút a ja už vlastne ani nedúfam, že sa dostavia. Popravde ani neviem, čo im mám povedať. Musíte opakovať ročník, inak letíte. Nemôžem vás pustiť k maturite. Poviete mi, kurva, kde ste celé dni?! Jebem na to. Keby som nebola ich triedna, najskôr by som ich v tom podporovala. Vlastne to asi robím aj tak. K tým trom sa to blicovanie vyslovene hodí. Nie sú to slušní chlapci, ktorí by denne vzorne sedeli v lavici. Oni sú stvorení na to, aby boli záškoláci. Aby na všetko kašlali, v osemnástich rokoch žili na hrane a riskovali celú svoju budúcnosť. Ale prečo práve v mojej triede? Nechcem riešiť sračky iných ľudí, keď mám dosť starostí sama so sebou. Na tých troch je ale niečo neodolateľné, kvôli čomu chcem, aby chodili aspoň na moje hodiny. Aby som ich mohla stretávať...

Ozve sa zaklopanie. „Ďalej,“ odpoviem zlomeným hlasom. Otvorí dvere a vojde do miestnosti, akoby mu patrila.
„Kristián, dobrý deň! Prosím, posaďte sa. Počkáme na vašich spolužiakov. Dúfam, že prídu!“
„Prídu. O chvíľu. Obedujú.“ Odsunie si kreslo oproti mne na druhej strane stola, tašku hodí na zem a nedbalo sa posadí. Čierno-biele Conversy, bledomodré rifle, biele tričko, krivák. Ostré rysy so strniskom, zelené oči a polodlhé hnedé vlasy sčesané dozadu. Je poetický.
„Fajčíte?“ Pozrie na popolník na okne vedľa stola.
„Kolegyňa Petrášová.“
„A ja môžem?“ Podám mu popolník. Vytiahne Marlborky, vezne si jednu medzi pery priamo z krabičky, škrtne zapaľovačom, potiahne si, na moment zadrží dych a keď ho opäť púšťa von pomedzi pery, venuje mi jeden z tých pohľadov, pri ktorých sa mi podlamujú kolená a v podbrušku cítim vzrušené šteklenie.
Snažím sa sústrediť na testy. On zatiaľ pokojne fajčí a ja cítim jeho pohľad v mojom výstrihu. Dvere sa tentoraz otvoria bez klopania a do kabinetu vojde Marek s Lukášom.
„Výborne, tak sa posaďte, páni!“ Ukážem na zvyšné kreslá, vstanem, obídem stôl, prejdem k dverám a otočím kľúčom. Vrátim sa späť a kým si sadám, pokojným hlasom im oznámim: „Dnes bez relevantného vysvetlenia neodídete!“
„Tak dobre,“ začne na moje prekvapenie Kristián, „ale niečo za niečo. My vám povieme, prečo nechodíme do školy a vy pre nás tiež spravíte niečo, čo od vás chceme už od septembra.“ Naposledy potiahne z cigarety a udusí ju v plnom popolníku.

Súvisiaci obrázok

„Tak dobre,“ súhlasím po chvíľke premýšľania. Čokoľvek to je, čo odo mňa chcú, určite to chcem tiež. „Prečo sem teda nechodíte?“
„Lebo nás to nebaví.“ Stručne odpovie Lukáš.
„A kde ste celé dni?“
„Robíme to, čo nás baví. Flákame sa.“ Odvetí Marek a tiež si zapáli.
„A konkrétne to znamená...?“
Kristián sa postaví a pomaly kráča okolo stola ku mne. „Pijeme a šukáme. A teraz si na rade ty.“ Začne mi tykať, zahrabne si do vlasov, zdvihne jedno obočie a vyzerá pritom naozaj nebezpečne a sexy.
„Tak čo chceš?“ Opýtam sa pokojne a snažím sa nedať najavo svoj strach a vzrušenie, ktoré nastúpilo spolu s predtuchou toho, čo sa bude diať.
Kristián a mierne rozkročí a začne si rozopínať opasok. „Sľuby sa musia plniť,“ povie a vytiahne z bielych boxeriek svoju pýchu. „Na kolená!“ Zavelí, ja prehltnem naprázdno a s nenápadným úškrnom sa zveziem zo stoličky na kolená. Vezmem mu ho do ruky a začnem hýbať predkožkou. Najprv veľmi pomaly, kým úplne nestvrdne a potom pridám. Beriem ho do úst. Sajem jeho žaluď, olizujem ho, obopínam perami a fajčím. On mi pridŕža hlavu a spokojne povzdychuje.
„Veľmi dobre vieme, že to chceš tiež,“ počujem Marekov hlas a periférne vidím, že stojí vedľa Krisa s penisom v ruke a robí si dobre na tom, ako bozkávam kokot jeho kamaráta. Kris sa odtiahne a uvoľní miesto Marekovi.
Ten si ho však honí ďalej a naznačí mi, aby som vstala. Surovo ma oprie o stôl a bez akéhokoľvek varovania mi vyhrnie sukňu, nohavičky dá nabok a začne ma zozadu nakladať. Kris a Lukáš sa na nás pozerajú a masturbujú. Pristúpia ku mne spredu, ja každého vezmem do jednej ruky a začnem kmitať.
„Luk, poď sem, niečo si skúsime,“ povie zozadu Marek a Lukáš akoby vedel, čo má na mysli, sa potichu zachechtne a vymaní sa z môjho zovretia. Kristián vie tiež, pretože ustupuje a necháva im priestor.

Začnú ma vyzliekať, kým ma Marek jednou rukou dráždi na klitorise a podľa toho, ako hladko mu po ňom kĺžu prsty viem, ako veľmi som vlhká.
„Prehni sa,“ povie mi a ja poslúchnem. Chytím sa rukami hrany stola a zohnem sa do pravého uhla. On mi vrazí prsty do kundičky, hneď ich vytiahne a začne nimi krúžiť okolo análu. Pomalým, no silným tlakom mi dvomi prstami rozťahuje aj túto dierku. Vzdychám od rozkoše a prosím: „Ešte, ešte!“ Marek zo mňa prsty pomaly vyberie a začne mi do zadočku zasúvať svoj penis. Cítim ako ma roztvára, som vzrušená a jemu to ide ľahko.
Začne sa pomaly hýbať a ako pridáva na tempe, zohne sa nado mňa, obopne mi pažou brucho a naznačí mi, aby som sa postavila. Spredu ku mne pristupuje Lukáš. Oblíže si prsty a vrazí mi ich do mojej vlhkej vagíny. Cítim, aká je úzka, pretože mám v sebe Mareka. Lukáš si podrepne a pevne ma chytí pod kolenami. Ako vstáva, dvíha ma zo zeme. Pristúpi bližšie a spraví presne to, po čom som celé tie roky túžila.

Súvisiaci obrázok

Marek na chvíľu prestane hýbať panvou a dráždiť môj anál svojim čurákom, čím dáva Lukášovi priestor na to, aby mi ten svoj vrazil do mušličky. Mám pocit, že ma roztrhnú! Začnú sa vo mne naraz hýbať a ja viem, že medzi ich penismi je len tenká hranica a že sa navzájom cítia. Aj ja ich cítim. Až príliš intenzívne. Kričím, aj keď viem, že v škole sú ešte ľudia a môžu nás počuť. Kričím od rozkoše a vzrušenia. Kríčím, pretože je to tak nereálne a ďaleko za hranicou mojich doterajších skúseností. Očami hľadám Kristíána, pretože zo nich všetkých chcem najviac jeho. Sedí v kresle, fajčí a pri pohľade na moju spotenú tvár a strapaté blond vlasy sa spokojne usmieva. Vie, že ho chcem.
Dofajčí a vstane z kresla. Ja som hysterická, škriabem a hryziem, pretože tie pocity, ktoré v sebe cítim, sú až priveľmi intenzívne. Za tú chvíľku som sa spravila dvakrát. Im to však nestačí.
„Mala tri otázky, dostane tri odpovede,“ povie Kristián a tí dvaja zrejme presne vedia, čo sa bude diať. Možno to majú vopred dohodnuté. Naraz prestávajú, Lukáš ho vytiahne prvý a položí ma na zem. Marek ho nasleduje.
„Teraz ťa trošku roztiahneme,“ hovorí mi s úsmevom Lukáš, kým si ľahá na stôl tak, aby mu nohy prevísali cez hranu. „Poď.“

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt double anal close up gif

Marek a Kristián mi pomôžu k nemu hore. Vidím, aký mokrý a lesklý je jeho kokot po tom, čo ho zo mňa vytiahol. Kľakám si obkročmo nad neho tak, aby som mu bola chrbtom, on rukou skúša, či som dosť otvorená a zasúva mi ho do zadku.
„Uvoľni sa,“ povie vážne, „a pomaly si ľahni.“ Pridržuje ho vo mne, aby nevykĺzol a pomáha mi ľahnúť si na jeho vypracované telo. Pomaly začne dvíhať panvu a spýta sa: „Ako?“ Moje vzdychy sú pre neho odpoveďou. Vtedy k nám pristupuje Kristián, stojí medzi mojimi nohami, rozkročmo nad Lukášovými. Lukáš sa zastaví a ja čakám, kedy mi ho konečne zasunie do druhej dierky. Tlak však cítim inde.
„Vždy som to chcel s tebou skúsiť.“ Povie a veľmi pomaly sa pokúša zmestiť k Lukášovi. pritom ma dráždi rukou na klitorise a Lukáš mi hladí prsia. Dokonalá spolupráca, ktorú určite nerobia prvý krát.
Bolí to a s každým ďalším milimetrom sa mi to prestáva páčiť.
„Nebráň sa, bude to ešte horšie,“ povie mi starostlivo. „Už som skoro tam.“ Zrazu cítim ostrú bolesť, ktorú prekryjú pocity z toho, že mám v zadku dva dosť vyvinuté penisy, ktoré sa vo mne rytmicky pohybujú. Bijú sa vo mne pocity rozkoše s bolesťou.
„Končíme, krváca.“ Cítim, že ho zo mňa pomaly vyťahuje, Lukáš však zostáva. „Skúsime to ešte v trojici.“
„Neboj sa, nie tak, ako si myslíš,“ upokojuje ma Marek, ktorý si všimol môj vydesený pohľad. Pomáha mi vstať, no zarazí ma, aby som si na Lukáša len sadla a nevstala úplne. Vraj by sme sa na to mohli rovno vysrať a bolo by to stratené. „Keď ho vytiahne, už ho nedostane späť.“
„Dostanem, ale bude ťa to kurevsky bolieť.“
Bola som zmätená, v šoku, vyčerpaná a bolelo ma celé telo. Aj tak som ale chcela vedieť, čo majú v pláne ďalej. Navyše som vedela, že keby som sa začala brániť, nemala by som proti nim žiadnu šancu. A jediný únikový východ som si sama zablokovala...
S pomocom Krisa a Mareka sme s Lukášom zišli zo stola, na ktorý si teraz ľahol Kristián.
„A hopá...!“ Zvolal Lukáš, zasunul si ho do mňa ešte hlbšie, pri tom, ako ma vykladal späť na stôl, rovno na nedočkavý Krisov penis. Vydýchla som s tichým povzdychom a bezvládne sa zvalila na Krisvou hruď.

Prebrala som sa nahá na kresle, prikrytá jeho koženou bundou. V kabinete nikto nezostal. Za zastretým oknom bola tma. Pomaly som sa pohla a ucítila silnú bolesť. Bolelo ma celé telo, no najmä  roztrhnutý análny otvor. Malými krôčikmi som postupovala k stolu, nahá a zničená. Zo šuflíka som vybrala trojpercentný roztok H2Oa keď som ho položila na stôl, všimla som si, že mi na mobile bliká svetielko značiace novú správu. 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt double anal close up gif

Bola od neznámeho čísla a keď som ju otvorila, v prílohe sa nachádzalo krátke video môjho bezvládneho tela, alebo teda skôr jeho časti, o ktorú sa tí traja podelili. Očividne som v bezvedomí bola dosť uvoľnená na to, aby som bola schopná do seba prijať okrem Lukášovho penisu v zadku a Krisovho vo vagíne ešte aj Marekov, ktorý sa na striedačku pohyboval v jednej dierke s Kristiánovým.
Rozkošné, pomyslela som si trpko. Pod mobilom ležal nový papier, na ktorom na mňa posmievačne zazerali veľké písmená OKAMŽITÉ ZRUŠENIE PRACOVNÉHO POMERU.
Prišla mi nová správa.

Bola si skvelá. Po bundu si prídem zajtra. 
Kris

Komentáre