Ahoj, si tu?

sobota, 16. jún 2018, 21:13

lonelyboy90: ahoj, si tu? 😊
xo_mia: ahoj, áno, som.
lonelyboy90: máš na mňa chvíľku?
xo_mia: čo by si potreboval? 
lonelyboy90: chcem sa len zoznámiť 😉
xo_mia: koľkým si to dnes už napísal?
lonelyboy90: len tebe. Ahoj, som Tomáš
xo_mia: ahoj, ja som Mia. Odkiaľ si?
lonelyboy90: BA, ty?
xo_mia: tiež. 
lonelyboy90: to by sme sa mohli stretnúť aj osobne 😊
xo_mia: možno. záleží na tom, čo si od toho sľubuješ.
lonelyboy90: pozri si prílohu
xo_mia: ešte ti nikto nepovedal, že je neslušné posielať neohlásene fotky svojho vtáka?
lonelyboy90: nehovor, že sa ti nepáči
xo_mia: ...
lonelyboy90: no vidíš. tak kedy a kde?
xo_mia: zajtra, 20:00, Sky Bar
lonelyboy90: budem tam

nedeľa, 17. jún 2018, 20:01

lonelyboy90: ahoj, si tu?
xo_mia: vonku. na tej sedačke. červené šaty.
lonelyboy90: vidím ťa

„Ahoj, Tomáš,“ s úsmevom mi podáva ruku. Je vysoký, oveľa vyšší, než som si predstavovala. A viac pri tele, než v mojich predstavách. Páči sa mi.
„Mia,“ opätujem úsmev. „Čo si dáš? Ja som si už objednala, prišla som skôr,“ pozriem na neho ospravedlňujúco.
„Chivas. S ľadom,“ stručne oznámi čašníčke, ktorá mi práve priniesla cosmo. „Som rád, že si prišla.“
„Nedalo sa odolať.“
„Si priama.“
„Nemám rada hry. A som nadržaná.“ Viditeľne ho to zaskočilo.
„Asi si čakala niekoho iného.“
„Čakala som teba.“ Kým pijem, nespúšťam z neho zrak. Som rada, že pochopil, že dnes nemusí predstierať slušného. Nesnaží sa skryť, že si ma lačne prezerá. Svoj drink vypije na ex. Kocku ľadu vezme do úst a nakloní sa ku mne. Môjmu krku venuje ľadové bozky a ja cítim, že mám husiu kožu a začínam vlhnúť. Položím mu ruku na koleno a pomaly ju posúvam vyššie. Zastavím sa až hore na stehne, na sekundu sa zastavím, no hneď pokračujem. Prstami sa ho dotknem v rozkroku. Je tam, pripravený. 
„Dopijem a pôjdeme?“ dávam mu šancu, aby sa upokojil. 
„Ku mne, k tebe?“
„Ku mne.“ Sŕkam svoje cosmo a on zatiaľ vyrovnáva účet. Stále mu stojí. 
Mlčky kráčame cez námestie k divadlu. „Kde bývaš?“ preruší ticho.
„Za Kamenným.“

Otváram vchodové dvere pripravená na výstup na štvrté poschodie na ihlách. Keď som sama, vždy sa vyzujem a idem radšej naboso. Kráčam pomaly, ona je za mnou a ja cítim jeho pohľad na mojom zadku. „Môžeš,“ zastavím sa a čakám. Hneď sa ma dotýka. Cítim jeho ruku na stehne. Pomaly ju posúva nahor, kde hmatom zistí, že som naostro a prvý krát sa dotkne mojej vlhkej šušky. Odťahujem sa, pokračujem v chôdzi do schodov a na cieľovom podlaží rýchlo odomykám dvere od môjho bytu. On ich hlučne zabuchne a vrhne sa na mňa. Divoko ma bozkáva a rukou hľadá útočisko v mojom vnútri. Nechávam ho, no pomaly cúvam a vediem nás do spálne. Rýchlym pohybom mi vyzlečie šaty a sotí ma na posteľ.
„Chcem ťa! Ani nevieš ako veľmi ťa chcem...“ rýchlo povie než sa mi tvárou zaborí v lone. Vychutnávam si pohyby jeho jazyka. Je veľmi šikovný a ja chcem viac.
„Urob mi to do zadku...“ vypadne zo mňa medzi vzdychmi. Nezareaguje, no hneď cítim jeho prsty opäť v sebe. Len na chvíľu, aby si ich navlhčil. Pomaly mi nimi začína rozťahovať druhú dierku. Najprv ukazovák, potom pridá prostredník. Je citlivý, no rázny a ja sa mu odovzdávam. Vzdychám a cítim, že pridal ešte jeden prst. Pohybuje nimi dnu a von a opatrne nimi otáča. Ľahne si ku mne zboku a pomaly opatrne mi tam miesto ruky zasunie svoj penis. Ešte viac ma otvára. Ten tlak mi je príjemný. Bozkávame sa pri tom a on mi rukou dráždi klitoris. Pomaly prstami zachádza dovnútra. Od rozkoše už kričím, celé vnútro mi slastne zviera.
„Môžem?“ spýta sa ma Tomáš. „Môžeš!“ chcem v sebe cítiť jeho teplo. A ona sa uvoľní. Cítim ako strieka a napĺňa ma svojim semenom. „Už budem!“ zvolám a on ma dokončuje rukou. Zaspávame vedľa seba.

Súvisiaci obrázok

nedeľa, 17. jún 2018, 23:34

daubner.adam: ahoj, si tu?
xo_mia: som 😊

Komentáre