Sama sebe

Ahoj.

Nerobím si to často. Radšej to nechávam na X. To teplo na mňa ale pôsobí akosi nevšedne a čím je väčšie horko, tým viac som nadržaná. 
Dnes som si to musela spraviť trikrát. X. nebol doma a ja som sa nevedela ovládnuť.

Zapla som si porno a po dlhom čase si užila sama seba. 
Pozerala som sa, ako si drobná blondínka strká do zadku obrovské análne guličky. Gule.
Pozerala som lezbickú trojku, pri ktorej sa o jednu starali dve. Jedna jej dráždila klitoris a vagínu a druhá jej do zadku zasúvala sklenené dildo.
Pozerala som sa na kočku, ktorej chlap do piče zasúval mega veľké dildá. A robil jej fisting. Dvomi rukami. Chvíľkami to bolo ako keď pripravuješ morku, ale aj tak ma to vzrušilo.

Nachystala som si izbu, aby som sa cítila lepšie. Bola som nahá a mala som v sebe vibračné vajíčko. Potom som si ľahla na gauč a dráždila si ním klitoris.
Jedna.

Do zadočku som si zasunula môj kovový kolík, aby som bola užšia a vagínu som si dráždila pevným dildom.
Dva.

Kolík som si nechala v sebe, dildo som zasunula tiež a snažila sa ho udržať panvou, aby som bola plná a klitoris som si dráždila trením o roh opierky na ruku na gauči. 
Tri.

Nestačilo mi to. Sedím tu vlhká, nadržaná, neuspokojená a dúfam, že sa X. čoskoro vráti domov. Alebo že mi pri dverách zazvoní krásna susedka, ktorá si zabuchla kľúče v byte a potrebuje niekde počkať na zámočníka. Asi pozerám priveľa porna...

xo Mia
Komentáre