Poviedka: Spolubývajúca

„Pokojne choď domov, tie dve hodinky tu zvládnem aj sama,“ prišla mi s úsmevom povedať Nikola do mojej kancelárie, kde som len tupo zízala na monitor vypnutého počítača. Mala som hotovú všetku prácu a premýšľala som nad tým, čo budem robiť cez víkend. 
„Och, ďakujem, si poklad!“ Odpovedala som zmätene, kým som si začala baliť veci do kabelky. No, baliť - rýchlo som do nej nahádzala všetko, čo vyzeralo, že som odtiaľ počas dňa vybrala, zabuchla som dvere od tej sterilnej miestnosti korporátnej firmy, zakývala som Nikole na rozlúčku a ponáhľala sa na parkovisko. 
Cestu na byt som poznala naspamäť, preto som šoférovala mechanicky a v mysli som si predstavovala, ako prídem domov, dám si horúci kúpeľ a na večeru si spravím cestoviny s hríbovou omáčkou. Daniela sa vráti z práce o pol ôsmej a vtedy už budem vo svojej izbe, takže sa s ňou nemusím vôbec rozprávať. Nechám jej večeru s lístkom na linke a o mojom nudnom týždni jej porozprávam ráno, premýšľala som. Moju spolubývajúcu som mala rada, no nikdy mi nepripadala ako niekto, s kým by som mohla nájsť nejakú zaujímavú spoločnú tému, tobôž nie záľubu, ktorej by sme sa mohli spoločne venovať počas voľna.

Zaparkovala som na poslednom voľnom mieste na celučičkom sídlisku. Nebolo to ďaleko od nášho vchodu, no aj tak mi po tejto prechádzke bola poriadna zima. Toto leto nestojí za nič! Už nech som vo vani...
Otvorila som vchodové dvere, vo výťahu som stlačila piate poschodie, rozopla si dva vrchné gombíky na čiernej blúzke a uvoľnila vlasy z chvosta. To je zvláštne, pomyslela som si pri otváraní dverí do bytu, pamätám si, že som ráno zamykala na dvakrát. Dvere som otvorila len na pár centimetrov, no okamžite som začula vystrašené zvolanie: „Kurva, Mia!“
„Daniela?!“ Na viac som sa v tej sekunde nezmohla. Moja spolubývajúca sa na gauči presne oproti dverám snažila zakryť nahé telo, pričom si niečo vyberala z vagíny. Rýchlo som za sebou zavrela dvere a ponáhľala sa k nej, aby neušla do svojej izby. 
„No tak, to je v poriadku, Dany.“ Pevne som ju chytila okolo zápästia a pritiahla k sebe. Voľnú ruku som jej zaborila do vlasov a pobozkala ju na narúžované pery. V prvom momente sa snažila odtiahnuť, no po chvíli som cítila, že sa uvoľnila a chce sa tomu poddať. 
„Ja... ja som myslela... nevedela som, že si...no... lezbička.“
„Nie som. Len využívam príležitosti, keď sa mi samy ponúkajú.“ Viedla som ju za ruku do svojej izby. „Čo si to tam vôbec mala?“
„Ja... no... “ Podala mi predmet, ktorý zo seba pred chvíľkou vytiahla. Bol to deodorant, na ktorý navliekla kondóm. Bolo to milé aj smutné zároveň.
„Poď. Mám niečo lepšie.“ Usmiala som sa na ňu a ona môj úsmev opätovala. Poslušne si sadla na posteľ a čakala. Postavila som sa pred ňu, rozopla si blúzku a spolu s podprsenkou som ju pustila na zem. Vyzula som si lodičky a kľakla si pred ňu. Pobozkala som jej obe prsia, brucho aj rozkrok a povedala jej, nech si ľahne tak, aby jej bolo čo najviac pohodlne. Uložila sa na vankúše a roztiahla nohy. Ponúkala sa mi a ja som neplánovala odmietnuť. Ľahla som si pred ňu na brucho, končekmi prstov som jej roztvorila pysky a jazykom som jej prešla od otvoru až po klitoris. Zavrela oči, zaklonila hlavu a zhlboka vydýchla.


Bola slaná a zároveň kyslá. Tiež som z nej cítila ten kondóm, ktorý pred chvíľou mala v sebe, no nevadilo mi to. Slastne som si ju vychutnávala až kým mi neodtiahla hlavu a nevyvrcholila. Keď sa tak stalo, vstala som a vyzliekla si sukňu, nylonové pančušky a nohavičky. Vo vrchnom šuflíku komody pri posteli som spomedzi nohavičiek vylovila moje obojstranné fialové gumové dildo, ktoré som si kúpila na osamelé večery, kedy som si jeden koniec zasúvala do vagíny a druhý do análku. Teraz som jeden vsunula do Daniely a druhý som nechala pre seba. Pomaly som sa naň pritláčala, až kým som necítila, že je na doraz vo mne aj v nej a pomaly som začala hýbať panvou tam a späť.


„Takto sa mi to nepáči,“ povedala Dany a vytiahla si dildo z vagíny. Štvornožky prišla ku mne vzala dildo do dlane kúsok od mojej kundičky a začala ním rýchlo pohybovať. Sklonila sa nad neho a z úst vypustila prúd slín, ktoré mi dopadli na klitoris a pomaly stekali až na fialovú hračku. Jemne ňou otočila a pokračovala ešte rýchlejšie a tvrdšie. Vedela čo robí a robila to veľmi dobre.
Vzdychala som a užívala si, že mi druhou rukou hladkala prsia, neskôr mi palcom maznala klitoris a keď som sa spravila, vytiahla zo mňa dildo von a niekoľko minút mi kundičku láskala ústami.
Asi sme konečne našli spoločnú záľubu...

Komentáre